Fakültemizde “Dünya Ekonomisi ve Denizcilik Piyasaları” isimli online konferans gerçekleştirildi

08 Nisan 2021 Perşembe

      Piri Reis Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Oral ERDOĞAN’ın konuşmacı olarak katıldığı “Dünya Ekonomisi ve Denizcilik Piyasaları" adlı konferans 07.04.2021 tarihinde fakültemiz ev sahipliğinde online olarak gerçekleştirildi.
    Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Ferhat KALAYCI’nın açılış konuşmalarından ardından, (İMEAK) Deniz Ticaret Odasının yönetim kurulu başkanı Sayın Tamer KIRAN ve Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Kurulu başkanı Sayın Murat KIRAN da birer konuşma yapmışlardır. Yapılan kısa konuşmaların ardından, Piri Reis Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Oral ERDOĞAN “Dünya Ekonomisi ve Denizcilik Piyasaları” isimli sunumunu gerçekleştirmiştir. Konferans soru ve cevap bölümüyle tamamlanmıştır. Konferansın son bölümünde Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN günün anısına Piri Reis Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Oral ERDOĞAN’a üniversitemizin plaketini takdim etmişlerdir.
      Konferansa Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ahmet İSHAK DEMİR, İstanbul ve Marmara Ege Akdeniz Karadeniz (İMEAK) Deniz Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Sayın Tamer KIRAN ve Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Kurulu başkanı Sayın Murat KIRAN, dekan yardımcıları, öğretim elemanları ve öğrenciler katılım sağlamışlardır.